Buďte stylová ještě dnes!

Nechte svou vizáž promluvit za Vás!

Nosíte stále stejné kombinace oblečení?
Chybí Vašemu stylu šmrnc?
Nevíte, jak nosit a správně kombinovat doplňky?


Na více než 120 stranách najdete odpovědi na otázky, které si nejspíš stále kladete.
Například:


Vím, jak jednoduchým způsobem oživit Váš všední šatník, a naučím to i Vás. Provedu Vás krok za krokem vším, co musíte vědět o sobě.

Poradím Vám:

Zkrátka na více než 120 stranách projdete samotnou Vysokou školou stylu, jako kdybyste ji skutečně vystudovala. A kdo Vás na těchto studiích provází?


Jmenuji se Petra Pučálková. Styl byl vždy mojí vášní. Celý život byl mojí učebnicí. Mám zkušenosti z minulosti, kdy jsem pomáhala tvořit kombinace oblečení své rodině a přítelkyním. Inspirovala jsem se, učila a nakonec jsem zjistila, jak na to, a naučím to i vás. Absolvovala jsem kurz Osobní styl a tvorba image, který vytříbil můj vkus a rozšířil mi obzory. Především mne pak naučil, jakým způsobem vše sladit dohromady, aby to působilo přesně tak, jak potřebujeme.

Baví mě pomáhat ženám, aby byly krásnější, cítily se lépe a vypadaly lépe. Má vášeň nakonec přerostla v rozhodnutí pomoci všem ženám. Proč myslím, že moji pomoc mohou potřebovat?


V dnešním světě asi nikdo nemůže tvrdit, že na vzhledu nezáleží. Všichni svůj první dojem zakládáme na vzhledu osoby. Je na něj kladen stále větší a větší důraz a dobře zvolený oděv je předpokladem k úspěchu. Není dobré se upínat výhradně k tomu, jak člověk vypadá, ale je nutné si uvědomit, že oblečení a úprava zevnějšku je forma komunikace s okolím, posiluje naše vědomí vlastní identity a pomáhá nám uvědomovat si, kdo jsme. Oblečení může značně podepřít naše sebevědomí, pokud si uvědomíme, že vypadáme dobře. Pak se i dobře cítíme a lépe dosáhneme svých cílů, ať už jsou jimi získání nové, lepší práce nebo šarmantního muže. Důležité je využít oblečení ve svůj prospěch. Zvýraznit, co je krásné, a potlačit, na co nechceme upozorňovat. Oděv je úžasným nástrojem, jehož můžeme využít, bez ohledu na věk nebo tělesnou konstituci.

Proč tento ebook?
Cena 290 Kč

zde si zdarma stáhněte ukázku ebooku (PDF, 2 MB)
obchodní podmínky naleznete zde

Reference

Vendula Topinková, 29 let

bankovní referentka

„Hlavně bych to doporučila ženám, které trochu tápou nebo se nemůžou najít, případně to nikdy neřešily a teď si řekly, že to změní. Proč? Knížka je napsaná přehledně, jednoduše, jsou tam různé typy co a jak používat a kombinovat, je tam spousta povedených obrázků.“

Kateřina Straková, 29 let

realitní makléřka OpenReality

„Úžasná kniha a zároveň skvělý pomocník pro každý den. Jsem v každodenním kontaktu s klienty a proto doporučuji všem ženám, které chtějí najít nebo jen podrhnout svůj styl. Přesně taková kniha na našem trhu chyběla. Děkuji Petře za úžasnou myšlenku.“

Zuzana Zigáčková, 30 let

Sales Director MK

„Tento e-book bych doporučila ženám, které svůj styl stále hledají a které mají chuť vyzkoušet si novou image pod odborným vedením. Rozhodně oceňuji myšlenku shromáždit všechny informace do jednoho materiálu, který může mít každá žena po ruce v podstatě úplně kdykoli :) Užitečným a inspirativním rádcem a pomocníkem může být tento e-book i pro pány.“

Romana Fialková, 30 let

personalistka

„Kniha velice svěžím a čtivým způsobem ukazuje, jak udělat maximum pro to, abychom byly stylové. Ocenila jsem, že autorka vychází z různých typologií a každá čtenářka tak může najít svůj vlastní styl. Líbí se mi, jak je kniha komplexní. Je to opravdu důkladný průvodce ženským (a v závěru) i mužským šatníkem, ke kterému se můžeme vracet znovu a znovu v nových životních situacích. Velice oceňuju množství obrázků, které dodávají jasnou představu. Knihu vřele doporučuji všem ženám, které plánují revizi šatníku nebo se jen chtějí ujistit, že mají vše na správném místě.“

Cena 290 Kč

Můžete za ně pořídit například

  • dva lístky do kina nebo
  • láhev výborného vína nebo
  • 3 čísla Elle
NEBO VÍCE NEŽ 120 stránkový ebook plný stylových tipů a triků, ke kterým obdržíte navíc 4 úzce související bonusy v celkové hodnotě 1390 Kč.

v hodnotě 100 Kč

Přehledný pracovní list k eBooku. V průběhu práce s ebookem si do něj zaznamenávejte zjištěné osobní předpoklady, případně další tipy a poznámky ke změně Vašeho stylu. Checklist pak můžete mít neustále u sebe.

v hodnotě 100 Kč

Nemáte jasno v tom, kolik mít doma kusů oblečení? Chcete, aby se daly jednotlivé věci vzájemně dobře kombinovat? Bonusový nákupní seznam je spolehlivým pomocníkem při revizi šatníku, praktický do každé kabelky.

v hodnotě 190 Kč

Nevíte jak na denní líčení? Tento návod Vás za 5 minut naučí jak na to. Navíc napoví jak se elegantně a vkusně nalíčit na slavnostní příležitost. Tento bonus lze získat POUZE tímto způsobem.

voucher v hodnotě 1000 Kč

Když už budete stylová a krásně nalíčená, nenechávejte si proměnu pro sebe a pochlubte se i ostatním! Extra Voucher na focení u profesionálního fotografa lze využít na focení portrétů, glamour, párů, rodinné foto aj. Možno uplatnit na balíčky standard a maxi.

Ing. Roman Mácha
www.romanmacha.cz
Tel: 777 891 599

Neváhejte! Tento ebook je právě teď do konce prosince za zaváděcí cenu 290 Kč. Od 1. 1. 2018 bude cena vyšší!
Klikněte na tlačítko KOUPIT ebook, na další stránce vyplňte formulář, a objednejte si ebook TEĎ hned.

Takže pokud právě teď cítíte, že to je ONO, pokud cítíte, že chcete udělat změnu a chcete, aby Vaše image pracovala pro Vás, kupte si eBook hned teď!

V životě jsou úspěšní ti, kdo mají styl!

V případě platby kartou obdržíte eBook ihned po zaplacení. Pokud zaplatíte převodem, obdržíte eBook poté, co se platba objeví na mém účtu.